İade ve Değişim

İade Bilgileri

cazips.com Ürün İade Şartları

Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu sebeple satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız. Hem Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat hem de Cazips.com Müşteri Memnuniyeti Sistemi'ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için cazipshops@gmail.com adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir mail yollamanız yeterli olacaktir. İptal için gerekli işlemler e-postanız ulaştığı anda başlatılacaktır.  

 İade ve Değişim Şartları: 

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa, ya da bir sebep göstermeden değiştirmek isterseniz aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade ya da değişim yapabilirsiniz. Ürün iade ve değişim işlemlerinde ürünlerinizi MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak,Cazips anlasmasiyla gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderim ücretlerinin ise müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir. İnternet sitemizden satın aldığınız ürünlerin online mağazamizda değişimi  de yapılmaktadır. İade işlemleri yalnızca yukarıda belirtildiği şekilde kargo ile yapılabilmektedir. İade işlemlerinde hediye çeki tutarı düşülüp kalan tutar iade edilmektedir. Yurtdışı siparişlerinizde iade ve değişim yapılamamaktadır. Kutusu acilmis yipranmis ve hasar gormus ürünlerinde garanti nedeniyle iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır. Değişim için göndereceğiniz ürünü teslim aldıktan sonra en geç 30 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.   

İade Şartları:

Ürün ambalajı açılmış ise ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.

Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.

Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır.

 Ürün İade ve Değişim Adresimiz:

Valikonagi caddesi mesrutiyet mahallesi Aydinlar sokak no: 6 ( E-Ticaret Bölümü )Tel: 0507 540 03 20 (Hafta İçi 08:00 - 19:30 & Hafta Sonu: 10:00 - 19:30)  Lütfen Unutmayın… Cazips.com'dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde, almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte yukarıdaki adresimize göndermeniz gerekmektedir.

Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.  

 Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün cazips.com’a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız taktirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Bu süreçte cazips.com’un herhangi bir etkisi yoktur.)

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 10 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise cazipshops@gmail.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.