Hakkımızda

 

 

Türkiye'nin Elektronik ve Aksesuar Markası Cazips olarak, 2012’de istanbul’da kurduğumuz ve ilk yılından itibaren elektronik ve aksesuar alanında kaliteli, güvenli ve hızlı online satış hizmetini müşterilerimize sunduğumuz bir e-ticaret firmasıdır.

Cazips olarak dünyadaki bilinen büyük markaların elektronik ve aksesuar modelerini geniş bir ürün yelpazesıyle berebar müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerin hem satış öncesinde almak istedikleri ürünler hakkında derinlemesine bilgilendiriyor, hem de müşterilerin satış sonrasında ihtiyaç duydukları eğitimleri kendilerine sunarak onların gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. 

Kısa zamanda edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmesi ile operasyonel faaliyetlerde her geçen gün büyüyen, müşteri ilişkileri noktasında ise her zaman sıcak ve samimi iletişimi tercih eden Cazips günümüzde çok hızlı değişip ve gelişen internet alışkanlıklarına yönelik  elektronik ve aksesuar sektöründe ilkleri uygulayan firma olmaya devam etmektir.

Cazips, gelecek dönemde elektronik ve aksesuar endüstrisinin önemli oyuncularından biri olarak varlığını sürdürecektir. Elektronik ve aksesuar markası olma vizyonuyla 2025 yılında online ticaretle 10 ülkede faaliyet göstermeyi hedeflemekte ve çalışmalarını bu doğrultuda devam ettirmektedir.

 

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.